eliminacje AMP plażówka
Wyniki eliminacji Akademickich mistrzostw Polskie w piłce siatkowej plażowej, które odbyły się 18 maja w Starych Jabłonkach

Wyniki Eliminacji Akademickich Mistrzostw Polski w piłce siatkowej plażowej w dniu 18.05.2013r (sobota) Stare Jabłonki

Kobiety
        A                B            C            D

1. UWM  I            1. UWM II        1. UWM III          1. PWSZ  I
2. UWM IV            2. PWSZ II        2. OSW II        2. UWM V
3. OSW III            3. OSW I        3. …………        3. PWSZ III        


A        UWM I    -    UWM IV        boisko    3    21:10
B        UWM II    -    PWSZ II        boisko    3    21:9
C        UWM III    -    OSW II        boisko    3    21:5
D        PWSZ I    -    UWM V        boisko 3    21:12

A        UWM I    -    OSW III        boisko 3    21:9
B        UWM II    -    OSW I            boisko 3    21:19
D        PWSZ I    -    PWSZ III        boisko 2    21:5

A        UWM IV    -    OSW III        boisko 3    11:21
B        PWSZ II    -    OSW I            boisko 2    16:21
D        UWM V    -    PWSZ III        boisko    3     21:10

Mecz 1    Ćwierćfinał    UWM I    -    OSW  I    boisko 2    2:0 (15:5; 15:5)
Mecz 2    Ćwierćfinał    UWM II    -    OSW III    boisko 3    0:2 (9:15; 13:15)
Mecz 3    Ćwierćfinał    UWM III    -    UWM V    boisko 2    2:0 (15:3; 15:7)
Mecz 4    Ćwierćfinał    PWSZ I    -    OSW II    boisko 3    2:0 (15:5; 15:7)

Mecz 5    Półfinał     UWM I    -    UWM III    boisko 3    2:0 (15:10; 15:13)
Mecz 6    Półfinał II    OSW III    -    PWSZ I    boisko 3    1:2 (16:14; 7:15; 5:15)

Mecz 7    Mecz o 3 m-ce    UWM III    -    OSW III    boisko 3    2:0 (15:7; 15:12)
Mecz 8    Finał            PWSZ I    -    UWM I    boisko 1    2:0 (15:12;15:12)



Wyniki kobiet:
1. PWSZ I    Jabłońska / Wąsik
2. UWM I    Bartkowska / Kozłowska
3. UWM III    Krogulska / Szupieńko
4. OSW III    Duda / Babicka
5-8. UWM II    Gach / Bronowicka
5-8. UWM V    Sobczak / Giemza
5-8. OSW I    Makaruk / Andrzejewska
5-8. OSW II    Lewandowska / Ostanek

Mężczyźni
        A                B            C            D
1. UWM  IX            1. UWM VI        1. UWM VII          1. UWM II
2. UWM IV            2. PWSZ III        2. UWM III        2. UWM I
3. …………            3. PWSZ I        3. OSW I        3. PWSZ II              

                         
A        UWM IX    -    UWM IV        boisko    2    21:4
B        UWM VI    -    PWSZ III        boisko    1    21:3
C        UWM VII    -    UWM III        boisko    2    21:17
D        UWM II    -    UWM I        boisko 1    21:12

B        UWM VI    -    PWSZ I        boisko 2    21:12
C        UWM VII    -    OSW I            boisko 1    17:21
D        UWM II    -    PWSZ II        boisko 2    21:10

B        PWSZ III    -    PWSZ I        boisko 1    8:21
C        UWM III    -    OSW I            boisko 2    15:21
D        UWM I    -    PWSZ II        boisko 1    21:6

Mecz 1    Ćwierćfinał    UWM IX    -    PWSZ I    boisko 1    2:0 (15:10; 15:13)
Mecz 2    Ćwierćfinał    UWM VI    -    UWM IV    boisko 1    2:0 (15:5; 15:6)
Mecz 3    Ćwierćfinał    UWM VIII    -    UWM I    boisko 1         1:2 (15:11; 12:15; 12:15)
Mecz 4    Ćwierćfinał    UWM II    -    UWM VII    boisko 1    2:0 (15:7; 15:3)

Mecz 5    Półfinał     UWM IX    -    UWM I    boisko 2    2:0 (15:13; 15:11)
Mecz 6    Półfinał II    UWM VI    -    UWM II    boisko 1    2:0 (15:9; 15:12)

Mecz 7    Mecz o 3 m-ce    UWM II   -   UWM I        boisko 2         2:1 (15:11; 11:15; 15:10)
Mecz 8    Finał            UWM IX  -   UWM VI    boisko 1         2:1 (15:12; 8:15; 15:13)

Wyniki mężczyzn:
1. UWM IX        Górka / Winckiewicz
2. UWM VI        Mariański / Budziński
3. UWM II        Kamiński / Kozłowski
4. UWM I        Witkowski / Słomiński
5-8. UWM IV        Mazek / Szadkowski
5-8. UWM VII    Kaniowski / Wasilewski
5-8. OSW I        Macyra / Lewandowski
5-8. PWSZ I        Bąkowski / Chwała

 

copyright © AZS Olsztyn 2011