Wyniki półfinału AMP
Poniżej wyniki półfinału Akademickich Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn



Terminarz i wyniki

PIĄTEK, 17 kwietnia 2015

 hala Urania

godzina 9.00: Politechnika Warszawska - WSM w Warszawie 0:2 (-20,-19)

godzina 10.30: OSW Olsztyn - PWSZ w Skierniewicach 2:0 (19,11)

godzina 12.00: AWF Warszawa - AON w Warszawie 0:2 (-21,-21)

godzina 16.00: WSM w Warszawie - PWSZ w Skierniewicach 2:0 (6,11)

godzina 17.30: OSW Olsztyn - Politechnika Warszawska 0:2 (-15,-16)

godzina 18.30: PWSZ w Suwałkach - AWF Warszawa 0:2 (-22,-13)

 

    hala SWFiS (Kortowo)

 godzina 9.00: UWM Olsztyn - Uniwersytet w Białymstoku 2:0 (14,14)

godzina 10.30: Politechnika Łódzka - Uniwersytet Warszawski 0:2 (-15,-16)

godzina 12.00: Uniwerstet Łódzki - Uniwersytet Medyczny w Łodzi 2:0 (17,20)

godzina 13.30: ALK w Warszawie - SGH w Warszawie 2:0 (22, 24)

godzina 15.30: Uniwersytet w Białymstoku - Uniwersytet Warszawski 0:2 (-19,-14)

godzina 17.00: UWM Olsztyn - Politechnika Łódzka 2:0 (14,14)

godzina 18.30: Uniwersytet Medyczny w Łodzi - SGH w Warszawie 0:2 (-13,-25)

godzina 19.30: Uniwersytet Łódzki - ALK w Warszawie 1:2 (-22,23,-12)

  Tabele

                    Mecze    punkty    sety

GRUPA A
1    AON w Warszawie        2    3    4:1
2    AWF w Warszawie        2    3    2:2
3    PWSZ w Suwałkach      2    2    1:4

GRUPA B
1.    WSM w Warszawie                3    6    4:0
2.     Politechnika Warszawska      3    5    4:2
3.     OSW Olsztyn                        3    4    2:4
4.    PWSZ w Skierniewicach         3    3    0:6


GRUPA C
1.     UWM Olsztyn                     3    6    6:0
2    Uniwersytet Warszawski     3    5    4:2
2    Politechnika Łódzka             3    4    2:4
4    Uniwersytet w Białymstoku 3    3    0:6


GRUPA D
1    ALK w Warszawie                 3    6    6:1
2    Uniwersytet Łódzki               3    5    5:2
3    SGH w Warszawie               3    4    2:4
4.   Uniwersytet Med w Łodzi    3    3    0:6



SOBOTA, 18 kwietnia 2015

    hala Urania

godzina 9.00: AON w Warszawie - PWSZ w Suwałkach 2:1 (-25,15,12)

godzina 10.30: PWSZ w Skierniewicach - Politechnika Warszawska 0:2 (-15,-12)

godzina 12.00: WSM w Warszawie - OSW Olsztyn 2:0 (14,23)

godzina 18.00: (2) I A - II D  AON w Warszawie - Uniwersytet Łódzki 1:2 (21,-19,-10)

godzina 19.00: (4) I D - IIA  ALk w Warszawie- AWF w Warszawie 2:0 (12,21)

 

    hala SWFiS (Kortowo)

 godzina 9.00: Politechnika Łódzka - Uniwersytet w Białymstoku 2:0 (16,14)

godzina 10.30: Uniwersytet Warszawski - UWM Olsztyn 0:2 (-20,-25)

godzina 12.00: ALK w Warszawie - Uniwersytet Medyczny w Łodzi 2:0 (18,17)

godzina 13.30: SGH w Warszawie - Uniwersytet Łódzki 0:2 (-21,-17)

godzina 18.00: (1) I C - II B  UWM Olsztyn - Politechnika Warszawska 2:0 (20,20)

godzina 19.00: (3) I B - II C   WSM w Warszawie - Uniwersytet Warszawski 2:0 (21,16)

 

NIEDZIELA, 19 kwietnia 2015

    hala Urania

 godzina 9.00: półfinał: WSM w Warszawie  - ALK w Warszawie 1:2 (21,-23,-12)

godzina 10.30: mecz o miejsca 5-8: Uniwersytet Warszawski - AWF w Warszawie 0:2 (-21,-22)

godzina 12.30: mecz o 7. miejsce AON w Warszawie - Uniwersytet Warszawski 0:2 (-16,-14)

godzina 13.30: mecz o 5. miejsce Politechnika Warszawska - AWF w Warszawie 0:2 (-15,-25)

 

    hala SWFiS (Kortowo)

godzina 9.00: półfinał   UWM Olsztyn - Uniwersytet Łódzki 2:0 (17,20)

godzina 10.30: mecz o miejsca 5-8   Politechnika Warszawska - AON w Warszawie 2:0 (14,14)

godzina 12.30: mecz o 3. miejsce WSM w Warszawie -Uniwersytet Łódzki 2:0 (20,21)

godzina 13.30: FINAŁ UWM Olsztyn -ALK w Warszawie 0:2 (-19,-20)

Awans do finału

1. ALK w warszawie

2. UWM w Olsztynie

3. WSM w Warszawie

4. Uniwersytet Łódzki

 

copyright © AZS Olsztyn 2011