Wyniki AMP
Zakończył się półfinał AMP w piłce siatkowej mężczyzn. W sumie rozegrano 30 meczów. Awans o Finału AMP uzyskali: WSWFiT w Białymstoku, WSM w Warszawie oraz Uniwersytet Łódzki.

Komunikat końcowy Akademickich Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn – półfinał B,  Olsztyn 07-10.04.2016
 

GRUPA A
WSWFiT w Białymstoku  - Uniwersytet Medyczny w Łodzi 2:0 (10,18)
WSM w Warszawie - WSWFiT w Białymstoku 2:0 (23,23)
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - WSM w Warszawie 0:2 (-15,-21)
 

GRUPA B
PWSZ w Elblągu - WAT  w Warszawie 0:2 (-16,-15)
Uniwersytet Łódzki - PWSZ w Elblągu 2:0 (22,15)
WAT w Warszawie  - Uniwersytet Łódzki 0:2 (-22,-14)

GRUPA C

Politechnika Warszawska - AWF w Warszawie 2:1 (-27,22,11)
Uniwersytet w Białymstoku  - Politechnika Warszawska 2:0 (22,15)
AWF w Warszawie - Uniwersytet w Białymstoku 0:2 (-22,-8)   
 

GRUPA D
UWM w Olsztynie - Politechnika Łódzka 2:1 (-23,19,9)
UWM w Olsztynie - ALK w Warszawie 2:0 (23,16)
Politechnika Łódzka - ALK w Warszawie 2:1 (-17,21,8)


Tabele

                                                                                          Mecze    punkty    sety

GRUPA A


1    Wyższa Szkoła Managerska w Warszawie                    2    4    4:0
2    Wyższa Szkoła Wych. Fiz. i Turystyki w Białymstoku    2    3    2:2
3    Uniwersytet Medyczny w Łodzi                                         2    2    0:4



GRUPA B

1.     Uniwersytet Łódzki                                                           2    4    4:0
2.    Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie          2    3    2:0
3.     Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu     2    2    0:4



GRUPA C

1    Uniwersytet w Białymstoku                                               2    4    4:0
2.     Politechnika Warszawska                                               2    3    2:3
3    Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie        2    2    1:4


GRUPA D

1    Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie           2    4    4:1
2    Politechnika Łódzka                                                         2    3    3:3
3.     Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie        2    2    1:4


Mecze ćwierćfinałowe
Uniwersytet w Białymstoku - WAT w Warszawie  2:0 (21,16)
WSM w Warszawie – Politechnika Łódzka  2:0 (16,16)
Uniwersytet Łódzki - Politechnika Warszawska 2:1 (23,-22,14)
UWM w Olsztynie - WSWFiT w Białymstoku 1:2 (-23,17,-12)


Mecz półfinałowe
WSM w Warszawie - Uniwersytet w Białymstoku 2:0 (23,23)
WSWFiT w Białymstoku - Uniwersytet Łódzki 2:0 (18,19)


Mecze o miejsca 9-12
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - ALK w Warszawie 0:2 (-19,-21)
PWSZ w Elblągu - AWF w Warszawie 2:1 (-7,22,13)
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - PWSZ w Elblągu  2:0 (21,7)
ALK w Warszawie  - AWF w Warszawie 2:1 (-17,24,8)
PWSZ w Elblągu –  ALK w Warszawie 0:2 (-21,-13)
AWF w Warszawie –  Uniwersytet Medyczny w Łodzi 1:2 (-15,23,-16)


Tabela drużyn grających o miejsca 9-12
1.    Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie    6    6:1
2.    Uniwersytet Medyczny w Łodzi            5    4:3
3.    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu    4    2:5
4.    Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie    3    3:6


Mecze o miejsca 5-8
Politechnika Łódzka WAT w Warszawie      2:1 (-21,18,17)
UWM w Olsztynie - Politechnika Warszawska 2:1 (14,-22,10)


mecz o VII miejsce
WAT w Warszawie - Politechnika Warszawska 1:2 (-19,25,-10)
mecz o V miejsce
UWM w Olsztynie - Politechnika Łódzka 2:0 (21,22)
mecz o III miejsce
Uniwersytet w Białymstoku - Uniwersytet Łódzki 0:2 (-26,-16)
FINAŁ
WSM w Warszawie - WSWFiT w Białymstoku 1:2 (-19,22,-17)


Ostateczna kolejność:
1.    Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku        awans
2.    Wyższa Szkoła Managerska w Warszawie                    awans
3.    Uniwersytet Łódzki                                awans
4.    Uniwersytet w Białymstoku
5.    Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
6.    Politechnika Łódzka
7.    Politechnika Warszawska
8.    Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
9.    Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
10.    Uniwersytet Medyczny w Łodzi
11.    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
12.    Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie


Najlepsi zawodnicy pierwszych czterech zespołów:
WSWFiT w Białymstoku: Jakub Żolik
WSM w Warszawie:    Mateusz Kańczok
Uniwersytet Łódzki: Dawid Popek
Uniwersytet w Białymstoku: Damian Wierzbicki


Składy drużyn:
Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku   
Bernatowicz Łukasz, Guarrera Francesco, Ignaciuk Janusz, Karniłowicz Artur, Kuźma Rafał, Leik Tomasz, Maluchnik Rafał, Małachowski Bartosz, Mołs Marcin, Zaręba Adam, Żolik Jakub, Zwierzyński Robert
Wyższa Szkoła Managerska w Warszawie   
Bujniak Patryk, Gregorowicz Szymon, Hes Mateusz, Kańczok Mateusz, Malangiewicz Brian
Pacholczak Grzegorz, Siuta Damian, Staniszewski Dariusz, Szymański Radosław, Wójcik Michał, Wojtulewicz Marcin
Uniwersytet Łódzki   
Borris Maciej, Herbich Adam, Jabłoński Adam, Kaczmarski Krystian, Kałucki Nikodem
Korycki Michał, Kujawiak Bartłomiej, Manios Adam, Pałyga Konrad, Pełka Paweł, Popek Dawid, Smyrski Patryk, Zdzierak Krzysztof, Łos Adam               
Uniwersytet w Białymstoku
Androsiuk Tomasz, Bagiński Hubert, Górski Marcin, Kiszło Błażej, Kuś Tomasz, Lenczewski Damian, Magnuszewski Mateusz, Martyniuk Łukasz, Świrydowicz Michał, Tyszkowski Marcin, Wierzbicki Damian
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Chełchowski Krystian, Czebatul Kacper, Godlewski Gracjan, Gulak Krzysztof, Guzewicz Kamil, Głowacki Michał, Krzan Grzegorz, Kurmin Marek, Ociepski Marcin, Ostaszyk Maciej, Tyszka Patryk, Wierciszewski Mateusz, Wójcik Leszek,  Zabłocki Jakub
Politechnika Łódzka
Chałupnik Maciej, Dobrowolski Dawid, Gajdzicki Bartosz, Kopka Jędrzej, Krawczyk Jakub, Kubacki Jakub, Kuron Bartosz, Ociński Mateusz, Sendalski Michał, Wiktorek Paweł, Wójciak Sebastian, Zygmunt Marcin
Politechnika Warszawska
Baranowski Krystian, Cybulski Olgierd, Jedynak Paweł, Krajewski Kamil, Kusideł Paweł, Ledwoch Kajetan, Nienałtowski Patryk, Nurczyński Jakub, Paszak Michał    , Pawlak Dawid, Zackiewicz Michał   
Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
Bartoszewicz Bartłomiej, Dawid Wojciech, Kobus Michał, Michalak Kuba, Pawłowski Kacper, Pierwocha Jakub, Pszczoła Grzegorz, Rejmer Piotr, Rudzki Cezary, Rychlak Tomasz,
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Jadacki Leszek, Maluha Patryk, Olasz Michał, Rykała Jakub, Sółkowski Arkadiusz, Skwarek Jakub, Świderski Michał, Waliński-Trzewik Maciej, Włostowski Michał , Zacharski Marcin, Łuczyński Maciej
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Dobrowolski Tomasz, Filipczyk Wojciech, Jabłoński Adrian, Kryda Paweł, Palusiński Mateusz, Rybak Jakub, Sowiak Wojciech, Stach Bartłomiej, Stanek Krzysztof, Sylwestrzak Oskar, Szyjduk Daniel, Zdzierak Marcin
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Dudek Radosław, Fedirko Mateusz, Gliwa Paulo, Góralski Karol, Gusztaf Grzegorz, Krajewski Piotr, Moszczyński Bartosz, Siniarski Damian, Strzyżewski Wojciech, Woźniak Michał
Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
Bogucki Bartłomiej, Cichoń Mariusz, Dębiec Wojciech, Filipowicz Michał, Grabowski Mateusz, Grzemski Adam, Grzyb Łukasz, Kęckiewicz Piotr, Ostaszewski Daniel, Prus Janusz, Pyra Michał, Szczepaniak Paweł, Bartnik Michał

 

Impreza dofinansowana była ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Województwa Warmińsko-Mazurskiego


 

copyright © AZS Olsztyn 2011