Wyniki pływania
Najlepsi zawodnicy Akademickich Mistrzostw Województwa w pływaniu

MEDALIŚCI AKADEMICKICH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
W PŁYWANIU OLSZTYN 03.12.2016


50 m. stylem dowolnym kobiet
1.Kurbieva Daria            UWM        0;30,27       
2.Milewska Aleksandra        UWM        0;32,16       
3.Walendzewicz Aleksandra        UWM        0;33,73       
 


50 m. stylem dowolnym mężczyzn
1.Zembrzuski Maciej            UWM        0;26,70       
2.Fink Markus                UWM        0;28,09       
3.Cudnik Łukasz            UWM        0;28,70       

 50 m. stylem grzbietowym kobiet
1.Walendzewicz Aleksandra        UWM        0;33,18      
2.Stankiewicz Marzena        UWM        0;34,69       
3.Ławnik Jagoda            WSPol        0;42,12       


50 m. stylem grzbietowym mężczyzn
1.Kowalewski Marcin        UWM        0;31,40       
2.Fink Markus                UWM        0;34,22       
3.Wiszniewski Michał        UWM        0;48,01       

50 m. stylem klasycznym kobiet   
1.Zachoszcz Paulina            UWM        0;35,40       
2.Piwońska Monika            UWM        0;40,81       
3.Smerczyńska Zuzanna        UWM        0;45,97       

50 m. stylem klasycznym mężczyzn
1.Szczuka Paweł            UWM        0;32,34       
2.Najmowicz Paweł            UWM        0;36,25       
3.Badeński Patryk             WSPol        0;38,04       


50 m. stylem motylkowym kobiet
1.Zachoszcz Paulina            UWM        0;30,34       
2. Rżyska Anna            OSW        0;33,65       
3.Piwońska Monika            UWM        0;34,02       
 
50 m. stylem motylkowym mężczyzn
1.Zembrzuski Maciej            UWM        0;27,86       
2.Najmowicz Paweł            UWM        0;30,98       
3.Wolak Bartosz            UWM        0;32,17       

4 x 50 m. stylem dowolnym mężczyzn
1.UWM I                        1;56,74       
/Wolak Bartosz, Szczuka Paweł, Kowalewski Marcin, Zembrzuski Maciej/
2. UWM  II                        2;03,05       
/Najmowicz Paweł, Borowocz-Skoneczny Sebastian, Fink Markus, Klimczak Kamil/
3. WSPol-UWM                    2;33,21       
/Pagos Aleks, Badeński Patryk, Politowski Adam, Czaupał Karol/
 

copyright © AZS Olsztyn 2011