Wyniki półfinału AMP w piłce siatkowej mężczyzn
Poniżej wyniki półfinału AMP w piłce siatkowej mężczyzn, które odbywają się w Olsztynie

Piątek, 7 kwietnia 2016, hala sportowa w Kortowie

godzina 9:00: WSM w Warszawie - SGH w Warszawie 2:0 (21,22)

godzina 10:30: WAT w Warszawie - Politechnika Warszawska 1:2 (26, -19,-11)


godzina 12:00: Uniwersytet Łódzki - Uniwersytet w Białymstoku 2:0 (15,20)

godzina 16:00: UWM w Olsztynie - WSM w Warszawie 2:1 (-21,19,11)

godzina 17:30:Uniwersytet Łódzki - Politechnika Warszawska 2:0 (17,21)

godzina 19:00: Uniwersytet w Białymstoku - WAT w Warszawie 0:2 (-20,-26)

Piątek, 7 kwietnia 2016, Hala Urania


godzina 9.00: ALK w Warszawie - SGGW w Warszawie 0:2 (-11,-18)

godzina 10:30: WSWFiT w Białymstoku - OSW w Olsztynie 2:0 (10,15)

godzina 12:00: Politechnika Łódzka - Uniwersytet Medyczny w Łodzi 2:1 (20,-23,13)

godzina 16:00: WSWFiT w Białymstoku - SGGW w Warszawie 2:0 (18,17)

godzina 17:30: OSW w Olsztynie - ALK w Warszawie 0:2 (-16,-21)

godzina 19:00: Uniwersytet Warszawski - Politechnika Łódzka 2:1 (-20, 13,14)
 

Sobota, 8 kwietnia 2016, Hala w Kortowie

godzina 9:00: SGH w Warszawie - UWM w Olsztynie 1:2 (21,-23,-11)

godzina 10:30: Uniwersytet w Białymstoku - Politechnika Warszawska 2:0 (20,23)

godzina 12:00: WAT w Warszawie - Uniwersytet Łódzki 0:2 (-19,-19)

godzina 16:30: IIIA - IIID  SGH w Warszawie - Uniwersytet Medyczny w Łodzi 2:0 (18,19)

godzina 17:30: (1) IA - IID UWM w Olsztynie - Politechnika Łódzka 2:1 (23,-21,6)

godzina 19:00: (3) ID-IIA Uniwersytet Warszawski - WSM w Warszawie 1:2 (21,-22,-10)

Sobota, 8 kwietnia 2016, Hala Urania

godzina 9:00: OSW w Olsztynie - SGGW w Warszawie 1:2 (-18,22,-7)

godzina 10:30: ALK w Warszawie - WSWFiT w Warszawie 0:2 (-18,-23)

godzina 12:00: Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet Warszawski 0:2 (-21,-19)

godzina 16:30: IIIB - IIIC ALK w Warszawie - Uniwersytet w Białymstoku 2:0 (10,14)

godzina 17:30: (2) IC - IIB Uniwersytet Łódzki - SGGW w Warszawie 2:0 (23,20)

godzina 19:00: (4) IB - IIC WSWFiT w Białymstoku - WAT w Warszawie 2:0 (16,20)

 

Niedziela, 9 kwietnia 2016, Hala w Kortowie

godzina 9:00: Zwycięzca meczu 1 - Zwycięzca meczu 2   UWM w Olsztynie - Uniwersytet Łódzki 1:2 (-23,17,-9)

godzina 10:30: Przegrany meczu 1 - Przegrany meczu 2   Politechnika Łódzka - SGGW w Warszawie 0:2 (-22,-23)

godzina 12:00: Mecz o 9-10 miejsce  SGH w Warszawie - ALK w Warszawie 2:1 (23,-19,15)

godzina 13:30: Mecz o III miejsce UWM w Olsztynie - WSM w Warszawie 0:2 (-22,-23)

godzina 15:00: FINAŁ   Uniwersytet Łódzki - WSWFiT w Białymstoku 2:0 (16,12)

16:30 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Niedziela, 9 kwietnia 2016, Hala Urania


godzina 9:00: Zwycięzca meczu 3 - Zwycięzca meczu 4   WSM w Warszawie - WSWFiT w Białymstoku 0:2 (-16,-14)

godzina 10:30: Przegrany meczu 3 - Przegrany meczu 4  Uniwersytet Warszawski - WAT w Warszawie 2:0 (25,17)

godzina 12:00: Mecz o 11-12 miejsce Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Uniwersytet w Białymstoku 0:2 (-17,-21)

godzina 13:00: Mecz o 7-8 miejsce Politechnika Łódzka - WAT w Warszawie 2:0 (19,17)

godzina 15:00: Mecz o 5-6 miejsce SGGW w Warszawie - Uniwersytet Warszawski 0:2 (-18,-22)

Ostaeczna kolejność:

1. Uniwersytet Łódzki   awans

2. WSWFiT w Białymstoku - awans

3. WSM w Warszawie - awans

4. UWM w Olsztynie - awans

5. Uniwersytet Warszawski

6. SGGW w Warszawie

7. Politechnika Łódzka

8. WAT w Warszawie

9. SGH w Warszawie

10. ALK w Warszawie

11.Uniwersytet w Białymstoku

12. Uniwersytet Medyczny w Łodzi

13-14 OSW Olsztyn

13-14 Politechnika Warszawska

 

Najlepsi zawodnicy zwycięskich drużyn:

1. Uniwersytet Łodzki - Adam Staniszewski

2. WSWFiT w Białymstoku - Janusz Ignaciuk

3. WSM w Warszawie - Michał Wójcik

4. UWM w Olsztynie - Grzegorz Szczotko

copyright © AZS Olsztyn 2011