Wyniki Akademickich Mistrzostw Województwa w pływaniu
Poniżej wyniki medalistów Akademickich Mistrzostw województwa w pływaniu



50 m. stylem dowolnym kobiet

1.Walendzewicz Monika        UWM        0;30,16        10
2.Piwońska Monika                   UWM        0;30,94        8
3.Milewska Aleksandra        OSW        0;31,56        7

50 m. stylem dowolnym mężczyzn

1.Zembrzuski Maciej            UWM        0;25,10        10
2.Wolak Bartosz            UWM        0;26,87        8
3.Dulko Jakub                OSW        0;27,92        7
   
50 m. stylem grzbietowym kobiet

1.Walendzewicz Monika        UWM        0;34,04        10
2.Stankiewicz Marzena        UWM        0;34,60        8
3.Łukuć Anna                UWM        0;39,73        7

50 m. stylem grzbietowym mężczyzn

1.Zaganiacz Maciej            UWM        0;31,86        10
2.Najmowicz Paweł            UWM        0;32,74        8
3.Kun Marcin                UWM        0;42,24        7

50 m. stylem klasycznym kobiet
   
1.Krawczyk Paulina            UWM        0;34,99        10
2.Milewska Aleksandra        OSW        0;41,56        8
3.Konopko Natalia            UWM        0;47,11        7

50 m. stylem klasycznym mężczyzn

1.Dulko Jakub                OSW        0;34,48        10
2.Najmowicz Paweł            UWM        0;34,89        8
3.Reginia Dariusz             UWM        0;39,69        7

50 m. stylem motylkowym kobiet

1.Krawczyk Paulina            UWM        0;30,32        10
2.Piwońska Monika             UWM        0;32,52        8
3.Niewiarowska Ewa            UWM        0;39,58        7

50 m. stylem motylkowym mężczyzn

1.Zembrzuski Maciej            UWM        0;26,77        10
2.Wolak Bartosz            UWM        0;29,39        8
3.Borowicz-Skoneczny Sebastian    UWM        0;31,92        7


4 x 50 m. stylem dowolnym kobiet

1.UWM I                        2;04,08        20
/ Krawczyk Paulina, Piwońska Monika, Stankiewicz Marzena, Walendzewicz Monika/

2.UWM II                             2;44,15        16
/Mysiakowska Monika, Łukuć Anna, Konopko Natalia, Kondrat Kinga/


3.OSW                          2;50,55        14
/Milewska Monika, Kościesza Patrycja, Niewiarowska Ewa, Stenka Sylwia/


4 x 50 m. stylem dowolnym mężczyzn

1.UWM I                        1;48,30        20
/Wolak Bartosz, Najmowicz Paweł, Borowicz-Skoneczny Sebastian, Zembrzuski Maciej/

2. OSW                        2;09,48        16
/ Reginia Dariusz, Nawrotek Michał, Martyniuk Piotr, Dulko Jaku/

3. UWM  III                        2;19,73        14
/Kun Marcin, Zaganiacz Maciej, Łukowski Patryk, Letkowski Kamil /
 

copyright © AZS Olsztyn 2011