Eliminacje AMP w piłce siatkowej plażowej
Poniżej wyniki eliminacji AMP w piłce siatkowej plażowej

Eliminacje Akademickich Mistrzostw Polski w piłce siatkowej plażowej
 13.05.2018r (NIEDZIELA) Olsztyn Plaża Miejska ul. Kapitańska 23

Kobiety
UWM I            Monika Kobylińska / Katarzyna Krakos
UWM II            Magdalena Krogulska / Julia Gach
UWM III            Kobylińska Beata / Katarzyna Zakreta
UWM IV            Kinga Wesołowska / Magdalena Bolechowska
UWM V            Emilia Jędrzejczyk / Kamila Pietryga
OSW                Iwona Kulińska / Maja Prokopowicz
PWSZ                Cybula / Brzóska
Mężczyźni
UWM I            Kurmin Marek / Jakub Zabłocki
UWM II            Mateusz Olbryś / Maciej Petelczyc
UWM III            Maciej Ostaszyk / Michał Ostaszyk
UWM IV            Dawid Czerniawski / Kamil Kołodziejczak
UWM V            Karol Jankiewicz / Jakub Ciunajtis
UWM VI            Mateusz Lewoc / Oliwier Kubacki
UWM VII            Tomasz Narkun / Krystian Wojtkiewicz
PWSZ I            Brzostek / Gierczak
PWSZ II            -
OWSiZ            Romankiewicz / Baczkowski
OSW I            Wiśniewski / Łokuciejewski
OSW II            Bezdziecki / Dziedzic


Kobiety                                                 Mężczyźni
Grupa A        Grupa B                Grupa A        Grupa B
UWM I        UWM II                     UWM I        UWM II
UWM III        OSW                       UWM V        UWM VI
UWM V        UWM IV                   OSW I        OSW II
PWSZ                                       
                                                    Grupa C        Grupa D
                                                      UWM III        UWM IV
                                                      UWM VII        OWSiZ
                                                      PWSZ I        PWSZ II

Kobiety
            BOISKO 1                                BOISKO 2
UWM I    2 – 0    UWM III           UWM II    2 – 0    OSW
UWM I    2 – 0    UWM V                UWM II    2 – 0    UWM IV
UWM I    2 – 0    PWSZ                  OSW        2 – 0    UWM IV
UWM III    2 – 0    UWM V
UWM III    2 – 0    PWSZ
UWM V    2 – 0    PWSZ

Mężczyźni
            BOISKO 3                    BOISKO 4
    UWM I    2 – 0    UWM V        UWM III    0 – 2    UWM VII
    UWM I    0 – 2    OSW I        UWM III    0 – 2    PWSZ I
    UWM V    2 – 0    OSW I        UWM VII    2 – 0    PWSZ I
    UWM II    2 – 0    UWM VI        UWM IV    2 – 0    OWSiZ
    UWM II    2 – 0    OSW II        UWM IV    2 – 0    PWSZ II
    UWM VI    0 – 2    OSW II        OWSiZ    2 – 0    PWSZ II
           



BOISKO 1                    BOISKO 3
    I półfinał kobiet                I ćwierćfinał mężczyzn
    UWM I    2 – 0     OSW            UWM V    2 – 0    OSW II
 

            BOISKO 2                    BOISKO 4
    II półfinał kobiet                II ćwierćfinał mężczyzn
    UWM II    2 – 0    UWM III        UWM I    0 – 2    UWM II
                                    BOISKO 3
                            III ćwierćfinał mężczyzn
                            UWM VII    2 – 1    OWSiZ
                                    BOISKO 4           
                            IV ćwierćfinał mężczyzn
                            PWSZ I    0 – 2    UWM IV

                            I półfinał mężczyzn
                            UWM V    2 – 1    UWM VII
                            II półfinał mężczyzn
                            UWM II    2 – 0    UWM IV

    Mecz o 3 miejsce kobiet            Mecz o 3 miejsce mężczyzn
    OSW        0 – 2    UWM III        UWM VII    2 – 0    UWM IV
    Finał kobiet                    Finał mężczyzn
    UWM I    2 – 1    UWM II        UWM V    0 – 2    UWM II

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Kobiety
1.    UWM I    - Monika Kobylińska / Katarzyna Krakos
2.    UWM II    - Magdalena Krogulska / Julia Gach
3.    UWM III    - Kobylińska Beata / Katarzyna Zakreta
4.    OSW        - Iwona Kulińska / Maja Prokopowicz


Mężczyźni
1.    UWM II    - Mateusz Olbryś / Maciej Petelczyc
2.    UWM V    - Karol Jankiewicz / Jakub Ciunajtis
3.    UWM VII    - Tomasz Narkun / Krystian Wojtkiewicz
4.    UWM IV    - Dawid Czerniawski / Kamil Kołodziejczak
 

copyright © AZS Olsztyn 2011