Komunikt końcowy półfinału AMP w piłce siatkowej
Poniżej komunikat końcowy półfinału AMP w piłce siatkowej mężczyzn

Komunikat końcowy Akademickich Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn
półfinał B,
Olsztyn 05-08.04.2018
GRUPA A
WSWFiT w Białymstoku - SGH w Warszawie 2:0 (25:21,25:21)
UWM w Olsztynie - WSWFiT w Białymstoku 0:2 (22:25,28:30)
SGH w Warszawie - UWM w Olsztynie 0:2 (21:25,19:25)

GRUPA B

 ALK w Warszawie - Uniwersytet Warszawski 2:0 (25:17,25:12)
Uniwersytet Łódzki - Politechnika Warszawska 2:1 (25:21,21:25,15:11)
Uniwersytet Warszawski - Politechnika Warszawska 0:2 (18:25,24:26)
Uniwersytet Łódzki - ALK w Warszawie 0:2 (16:25,17:25)

GRUPA C
WAT w Warszawie - SGGW w Warszawie 2:1 (25:21,22:25,23:21)
SGGW w Warszawie - Politechnika Łódzka 1:2 (25:21,27:29,10:15)
Politechnika Łódzka - WAT w Warszawie 0:2 (24:26,16:25)

GRUPA D
OSW w Olsztynie - Uniwesytet Medyczny w Łodzi 0:2 (19:25,18:25)
WSM w Warszawie - Uniwersytet Medyczny w Łodzi 2:0 (25:12,25:23)
ALK w Warszawie - Politechnika Warszawska 0:2 (22:25,20:25)

                    TABELE
GRUPA A
                        Mecze         Punkty     Sety
1.     WSWFiT w Białymstoku          2        4        4:0   
2.     UWM w Olsztynie                      2        3        2:2        
3.     SGH w Warszawie                   2        2        0:4           

GRUPA B
                        Mecze         Punkty      Sety
1.     Politechnika Warszawska        3        5        5:2      
2.     ALK w Warszawie                      3        5        4:2    
3.     Uniwersytet Łódzki                    3        5        4:3              
4.     Uniwersytet Warszawski          3        3        0:6       
     
GRUPA C
                        Mecze         Punkty     Sety
1.     WAT w Warszawie               2        4        4:1
2.     Politechnika Łódzka            2        3        2:3            
3.     SGGW w Warszawie           2        2        2:4              


GRUPA D
                        Mecze         Punkty     Sety
1.     WSM w Warszawie                        2        4        4:1    
2.     Uniwersytet Medyczny w Łodzi     2        3        2:2         
3.     OSW w Olsztynie                            2        2        1:4          

Mecze ćwierćfinałowe
WSWFiT w Białymstoku - Uniwersytet Medyczny w Łodzi 2:0 (25:22,25:13)
WSM w Warszawie - UWM w Olsztynie 0:2 (23:25,16:25)
WAT w Warszawie - ALK w Warszawie 0:2 (21:25,20:25)
Politechnika Warszawska - Politechnika Łódzka 0:2 (23:25,16:25)
Mecze o miejsca 9-12
Uniwersytet Łódzki - SGGW w Warszawie 1:2 (25:17,22:25,12:15)
SGH w Warszawie - OSW w Olsztynie 2:0 (25:18,25:17)
Mecze o miejsca 5-8
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - WAT w Warszawie 0:2 (14:25,19:25)
WSM w Warszawie - Politechnika Warszawska 1:2 (-18, 22,-9)
Mecz półfinałowe
WSWFiT w Białymstoku - ALK w Warszawie 2:0 (25:12,25:13)
UWM w Olsztynie - Politechnika Łódzka 2:0 (25:19,25:13)
mecz o XI miejsce
Uniwersytet Łódzki - OSW w Olsztynie 2:0 (25:14,25:20)
mecz o IX miejsce
SGGW w Warszawie - SGH w Warszawie 2:1 (25:15,18:25,15:10)
mecz o VII miejsce
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - WSM w Warszawie 2:0 (25:0,25:0) - zespół WSM w Warszawie stawił się w niepełnym składzie
mecz o V miejsce
WAT w Warszawie - Politechnika Warszawska 2:1 (20,-22,20)
mecz o III miejsce
ALK w Warszawie - Politechnika Łódzka 2:1 (23:25,25:19,15:11)
FINAŁ
UWM w Olsztynie - WSWFiT w Białymstoku 2:0 (25:22, 25:20)

 Ostateczna kolejność:
1. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie   awans
2. Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku - awans
3. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie - awans
4. Politechnika Łódzka - awans
5. Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
6. Politechnika Warszawska
7. Uniwersytet Medyczny w Łodzi
8. Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie
9. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
10. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
11.Uniwersytet Łódzki
12. Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego
13. Uniwersytet Warszawski
 
Najlepsi zawodnicy zwycięskich drużyn:
1. Uniwersytet Warmińsko-Mazurskie w Olsztynie – Tomasz Narkun
2. Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku – Adam Zaręba
3. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie – Michał Olasz
4. Politechnika Łódzka – Bartłomiej Kowalski


Składy drużyn:
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie: Ciunajtis Jakub, Guzewicz Łukasz, Jankiewicz Karol, Kubacki Oliwier, Kurmin Marek, Lewoc Mateusz, Macyra Jakub, Narkun Tomasz, Ociepski Marcin, Olbryś Mateusz, Ostaszyk Michał, Ostaszyk Maciej, Petelczyc Maciej, Wojtkiewicz Krystian   
Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku: Czerepuszko Bartłomiej Marek, Hrubczyński Marcin, Makar Jakub, Maluchnik Rafał, Miłkowski Miłosz, Świrydowicz Michał, Zaręba Adam Dawid, Żolik Jakub, Zwierzyński Robert   
Akademia Leona Koźmińskiego : Borkowski Karol, Chodkowski Jakub, Choromański Jakub, Dębiec Wojciech, Jadacki Leszek, Jatkowski Maciej, Kuśmierczyk Mateusz, Munkhtsetseg Bilguun, Nowak Tomasz, Olasz Michał, Ostaszewski Daniel, Rykała Jakub, Szczepaniak Paweł, Włostowski Michał   
Politechnika Łódzka: Alagierski Jarosław, Dobrowolski Jan, Gajdzicki Bartosz, Głowacki Adam, Kaczmarek Jakub, Kaszewiak Maciej, Kaszyński Mateusz, Kowalski Bartłomiej, Kozicki Maciej, Molenda Szymon, Styś Szymon, Woźniak Dominik   
Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie: Dawid Wojciech, Kobus Michał, Kutyła Bartosz, Michalak Kuba, Mikulski Erik, Misiek Patryk, Molenda Dominik, Mroczek Jakub, Pałka Jakub, Piłatowicz Maciej, Rudzki Cezary,
Politechnika Warszawska: Augustyniak Mateusz, Boros Kamil, Cybulski Olgierd, Jaskulski Kacper, Józefowski Marek, Krajewski Kamil, Rzesoś Marcin, Sadowski Konrad, Stępień Krzysztof, Szaruga Konrad, Wasilewski Daniel   
Uniwersytet Medyczny w Łodzi: Banaszek Krzysztof, Depta Szymon, Palusiński Mateusz, Robak Tomasz, Sylwestrzak Oskar, Tyka Szymon, Witkowski Konrad   
Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie: Bączek Konrad, Rusak Kamil, Siuta Damian, Szczepaniak Mateusz, Szymański Radosław, Ulejczyk Przemysław, Wojtulewicz Marcin   
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego: Andrzejewski Daniel, Boros Marcin, Jaśkowski Piotr, Jeżewski Arkadiusz, Krysa Maciej, Kusznieruk Marcin, Pojawis Albert, Puścian Mateusz, Skwarek Piotr, Słomka Artur, Wrzesień Paweł, Zimka Bartosz, Zygmunt Jacek, Łapczyński Arkadiusz   
Szkołą Główna Handlowa: Bogucki Bartłomiej, Chudek Konrad, Czech Arkadiusz, Furtak Mateusz, Grabowski Krzysztof, Krawczyk Kamil, Matusiak Jakub, Okrzeja Maciej, Paszak Michał, Solarski Krzysztof, Trzciński Łukasz, Ulmer Adam, Wysocki Wiktor   
Uniwersytet Łódzki: Andrzejewski Adam, Ciesielski Mateusz, Franasik Jan, Głogowski Kacper, Jabłoński Adam, Kamiński Marceli, Kozłowski Jan, Krzyżanowski Bartłomiej, Pełka Paweł, Przybycień Kamil, Różański Maciej, Tylak Mateusz, Wilemborek Bartosz   
Olsztyńska Szkoła Wyższa im. J. Rusieckiego:  Bezdziecki Bartosz, Dziedzic Łukasz, Mateusz Piotrowski, Polak Radosław, Wiśniewski Dawid, Wiśniewski Aleksander,
Uniwersytet Warszawski: Bugajak Piotr, Chmielak Bartosz, Czebatul Kacper, Domański Bartosz, Ignatowski Maciej, Iwańczyk Piotr, Kosmol Maciej, Lenartowicz Michał, Mazur Paweł, Pajewski Paweł, Pastuszka Jakub, Szewczyk Filip, Żabicki Kacper   
Wyniki zawodów umieszczone są na www.indykpolazs.pl
Organizatorzy dziękują za ufundowanie nagród  Domowi Wydawniczemu Rebis 
                                   
 

copyright © AZS Olsztyn 2011