Wyniki eliminacji AMP plażówka
Podajemy wyniki eliminacji Akademickich Mistrzostw Polski w piłce siatkowej plażowej, które odbyły się w sobotę 28.04.2012 na plaży Miejskiej w Olsztynie

    Wyniki eliminacji Akademickich Mistrzostw Polski w piłce siatkowej plażowej

System gier: każdy z każdym w grupie- jeden set do 21, ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3 miejsce oraz  finał- do dwóch wygranych setów do 15

Kobiety
        A                B            C            D

1. UWM  I            1. OSW  I        1. PWSZ I          1. PWSZ  II
2. PWSZ IV             2. PWSZ III         2. OSW II          2. UWM II
3. UWM III             3.UWM IV         3. UWM V        3. OSW III  
                                        

A        UWM I    -    PWSZ IV        boisko 3    21:11
B        OSW I        -    PWSZ III        boisko 4    21:17
C        PWSZ I    -    OSW II        boisko 3    21:9
D        PWSZ II    -    UWM II        boisko 4    14:21

A        UWM I    -    UWM III        boisko 3    24:22
B        OSW I        -    UWM IV        boisko 4    12:21
C        PWSZ I    -    UWM V        boisko 3    21:10
D        PWSZ II    -    OSW III        boisko 4    21:0

A        PWSZ IV    -    UWM III        boisko 3    2:21
B        PWSZ III    -    UWM IV        boisko 4    13:21
C        OSW II    -    UWM V        boisko 3    17:21
D        UWM II     -    OSW III        boisko 4    21:0    


                Tabele

    A                B            C            D

1. UWM  I        4    1. UWM IV    4    1. PWSZ I      4    1. UWM  II    4
2. UWM III         3    2. OSW I    3    2. UWM V     3    2. PWSZ II    3
3. PWSZ IV        2    3.PWSZ III    2    3. OSW II    2    3. OSW III      0
        

Mecz 1    Ćwierćfinał    1A        -    2B        UWM I- OSW I    2:1 (12,-9,12)
Mecz 2    Ćwierćfinał    2A        -    1B        UWM III – UWM IV    1:2 (-5,14,11)
Mecz 3    Ćwierćfinał    1C        -    2D        PWSZ I – PWSZ II    2:0 (2,10)
Mecz 4    Ćwierćfinał    2C        -    1D        UWM V- UWM II    1:2 (11,-7,-12)

Mecz 5    Półfinał     UWM I    -    PWSZ I        0:2 (-3,-11)
Mecz 6    Półfinał II    UWM IV    -    UWM II        0:2 (-11,-15)        

Mecz 7    Mecz o 3 miejsce    UWM I    -    UWM IV    0:2 (-7,-6)    
Mecz 8    Finał            PWSZ I    -    UWM II    0:2 (-9,-9)    


Wyniki Kobiet:
1. UWM II - Pusio, Szupieńko
2. PWSZ I - Jabłońska, Białczak
3. UWM IV - Bartkowska, Kozłowska
4. UWM I - Bronowicka, Dzienisiewicz
5-8. PWSZ II - Bąk , Skowrońska
5-8. OSW I - Kriks   Pietkiewicz
5-8. UWM III - Krogulska    Szut
5-8. UWM V - Murawska Raś



Mężczyźni

    A                B            C            D

1. UWM  I            1. PWSZ I        1. PWSZ II          1. UWM  II
2. PWSZ III            2. UWM IV        2. UWM  V        2. UWM III
3. UWM VII            3.OSW I        3. UWM VI        3. UWM VIII
                                        

A        UWM I    -    PWSZ III        boisko 1    21:0
B        PWSZ I    -    UWM IV        boisko 2    12:21
C        PWSZ II    -    UWM V        boisko 1    14:21
D        UWM II    -    UWM III        boisko 2    21:17

A        UWM I    -    UWM VII        boisko 1    21:15
B        PWSZ I    -    OSW I          boisko 2    21:15
C        PWSZ II    -    UWM VI        boisko 1    10:21
D        UWM II    -    UWM VIII        boisko 2    21:15

A        PWSZ III    -    UWM VII       boisko 1    0:21
B        UWM IV    -    OSW I           boisko 2    21:15
C        UWM V    -    UWM VI        boisko 1    21:13
D        UWM III    -    UWM VIII        boisko 2    8:21

Tabela Mężczyzn

    A                B            C            D

1. UWM  I    4        1. UWM IV    4    1. UWM V     4      1. UWM  II    4
2. UWM VII    3        2. PWSZ I    3    2. UWM  VI    3    2. UWM VIII     3    
3. PWSZ III    0        3.OSW I    2    3. PWSZ II    2    3. UWM III    2

Mecz 1    Ćwierćfinał    1A        -    2B    UWM I- PWSZ I    2:0 (12,1)        
Mecz 2    Ćwierćfinał    1B        -    2A    UWM IV-UWM VII    2:0 (0,0)        
Mecz 3    Ćwierćfinał    1C        -    2D    UWM V-UWM VIII    0:2 (-9,-10)        
Mecz 4    Ćwierćfinał    2C        -    1D    UWM VI- UWM II    0:2 (-9,-10)        

Mecz 5    Półfinał         UWM I – UWM II        0:2 (-12,-12)
Mecz 6    Półfinał II        UWM IV – UWM VIII        2:1

Mecz 9    Mecz o 3 miejsce    UWM I  - UWM VIII        2:1
Mecz 10    Finał            UWM II – UWM IV        2:1 (13,-13,11)

Wyniki mężczyzn:
1. UWM II - Górka, Winckiewicz
2. UWM IV - Mariański, Budziński
3. UWM I - Loba, Mickun
4. UWM VIII - Kownacki, Wasilewski
5-8. PWSZ I - Guzowski , Chwała
5-8. UWM VII - Dziewulski    Kowalkowski
5-8. UWM V - Witkowski Przybylski
5-8. UWM VI - Pichłacz   Chełchowski



                        
                            Tomasz Jankowski    
                            Sekretarz OŚ AZS    


































Lista startowa kobiet

UWM I Olsztyn    Bronowicka    Dzienisiewicz

UWM II Olsztyn    Pusio     Szupieńko

UWM III Olsztyn    Krogulska    Szut

UWM IVOlsztyn    Bartkowska   Kozłowska

UWM V Olsztyn    Murawska Raś

OSW I Olsztyn    Kriks   Pietkiewicz

OSW II Olsztyn    Makaruk     Babicka

OSW III Olsztyn    nie stawiły się

PWSZ I Elbląg    Jabłońska , Białczak

PWSZ II Elbląg    Bąk , Skowrońska

PWSZ III Elbląg    Grzywacz , Janewicz

PWSZ IV Elbląg    Czapiewska , Gaworek

Lista startowa mężczyzn
UWM I Olsztyn    Loba Mietkun

UWM II Olsztyn    Górka   Winckiewicz

UWM III Olsztyn    Kaniowski Kurmin

UWM IV Olsztyn    Mariański  Budziński

UWM V Olsztyn    Witkowski Przybylski

UWM VI Olsztyn    Pichłacz   Chełchowski

UWM VII Olsztyn    Dziewulski    Kowalkowski

UWM VIII Olsztyn    Kownacki    Wasilewski

OSW I Olsztyn    Mazek   Szadkowski

PWSZ I Elbląg    Guzowski , Chwała

PWSZ II Elbląg    Symonowicz , Bąkowski

PWSZ III Elbląg    Wyrozębski , Kownacki
 

copyright © AZS Olsztyn 2011