Mistrzostwa województwa w futsal
Podajemy komunikat Akademickich Mistrzostw województwa w futsal

-    termin     02.12.2012  godzina 9.00
-    miejsce    hala sportowa UWM Kortowo ul. Prawocheńskiego
-    rywalizacja : każdy z każdym w grupie, półfinały, mecze o miejsca 1-6; 2 x 8 minut efektywnej gry + przerwa 3 minuty, zespół liczy 5 osób ( w tym bramkarz); do końcowej klasyfikacji w grupach decyduje kolejno: większa ilość punktów, wynik bezpośredniego spotkania, lepszy stosunek bramek, seria rzutów karnych
-    nagrody     medale, za I, II, III miejsce; statuetki za miejsca I-VIII, bon za 500 zł na zakup sprzętu sportowego dla króla strzelców; w przypadku, kiedy taką samą ilość bramek będą mieli dwaj lub więcej zawodników, nagrodę otrzymuje zawodnik, którego drużyna zajęła wyższe miejsce w Mistrzostwach)
-    Organizator zapewnia opiekę medyczną, sędziów, wodę mineralną, obiad dla uczestników Mistrzostw w futsal w Klubie Arton