Wyniki pływanie
Wyniki Akademickich Mistrzostw Województwa w plywaniu

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA
WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
W PŁYWANIU

OLSZTYN 01.12.2012


WYNIKI


50 metrów stylem dowolnym kobiet
miejsce    Nazwisko i imię    Uczelnia    czas    punkty
1.    Chodna Monika    UWM Olsztyn    0;28,91    6
2.    Mielnik Magdalena    UWM Olsztyn    0;30,97    4
3.    Klawitter Olga    WSPol Szczytno    0;36,34    3
4.    Czyżewska Gabriela    UWM Olsztyn    0;37,16    2
5.    Dwornik Dorota    WSPol Szczytno    0;41,22    1

50 metrów stylem dowolnym mężczyzn
miejsce    Nazwisko i imię    Uczelnia    czas    punkty
1.    Puciło Piotr    UWM Olsztyn    0;24,09    8
2.    Kamiński Mateusz    OSW Olsztyn    0;26,60    6
3.    Paszkowski Jakub    UWM Olsztyn    0;27,50    5
4.    Wierciński Mateusz    UWM Olsztyn    0;28,72    4
5.    Rutkowski Marcin    UWM Olsztyn    0;30,94    3
6.    Borowicz-Skoneczny Sebastian    UWM Olsztyn    0;31,02    2
7.    Piórko Maciej    UWM Olsztyn    0;37,48    1

50 metrów stylem grzbietowym kobiet
miejsce    Nazwisko i imię    Uczelnia    czas    punkty
1.    Brzozowska Zuzanna    UWM Olsztyn    0;33,33    5
2.    Piekut Anna    UWM Olsztyn    0;37,41    3
3.    Ćwik Katarzyna    WSPol Szczytno    0;43,95    2
4.    Dwornik Dorota    WSPol Szczytno    0;53,93    1

50 metrów stylem grzbietowym mężczyzn
miejsce    Nazwisko i imię    Uczelnia    czas    punkty
1.    Szczuka Paweł    UWM Olsztyn    0;30,85    5
2.    Paszkowski Jakub    UWM Olsztyn    0;35,44    3
3.    Najmowicz Sebastian    UWM Olsztyn    0;36,81    2
4.    Rutkowski Marcin    UWM Olsztyn    0;38,64    1

50 metrów stylem klasycznym kobiet
miejsce    Nazwisko i imię    Uczelnia    czas    punkty
1.    Klawitter Olga    WSPol Szczytno    0;44,15    7
2.    Brzozowska Zuzanna    UWM Olsztyn    0;44,16    5
3.    Pudełko Magdalena    WSPol Szczytno    0;48,84    4
4.    Więckowska Beata    WSPol Szczytno    0;49,46    3
5.    Mróz Agnieszka    WSPol Szczytno    0;49,78    2
6.    Czyżewska Gabriela    UWM Olsztyn    0;50,11    1

50 metrów stylem klasycznym mężczyzn
miejsce    Nazwisko i imię    Uczelnia    czas    punkty
1.    Puciło Piotr    UWM Olsztyn    0;36,01    3
2.    Wierciński Mateusz    UWM Olsztyn    0;37,88    1

50 metrów stylem motylkowym kobiet
miejsce    Nazwisko i imię    Uczelnia    czas    punkty
1.    Chodna Monika    UWM Olsztyn    0;31,84    5
2.    Mielnik Magdalena    UWM Olsztyn    0;33,60    3
3.    Piekut Anna    UWM Olsztyn    0;35,25    2
4.    Ćwik Katarzyna    WSPol Szczytno    0;39,25    1

50 metrów stylem motylkowym mężczyzn
miejsce    Nazwisko i imię    Uczelnia    czas    punkty
1.    Najmowicz Sebastian    UWM Olsztyn    0;29,50    5
2.    Szczuka Paweł    UWM Olsztyn    0;30,09    3
3.    Kamiński Mateusz    OSW Olsztyn    0;30,58    2

4 x 50 metrów stylem dowolnym kobiet

miejsce    uczelnia    czas    punkty
1    UWM    2;14,01    6
2    WSPol    2;45,19    4

4 x 50 metrów stylem dowolnym mężczyzn
miejsce    uczelnia    czas    punkty
1    UWM-1    1;58,18    6
2    UWM-2    1;59,14    p.k.




Końcowa klasyfikacja międzyuczelniana


I    miejsce    UWM Olsztyn            95    pkt.
II    miejsce    WSPol  Szczytno            28    pkt.
III    miejsce    OSW  Olsztyn            8    pkt.







Sędzia Główny
Tomasz Żabiński
 

copyright © AZS Olsztyn 2011