Dołącz do Akademii Liderów AZS!

Akademicki Związek Sportowy zaprasza do udziału w 4-dniowej Akademii Liderów AZS, organizowanej w Hotelu GEM*** we Wrocławiu. Poznaj struktury AZS, tajniki organizacji imprezy sportowej, a także pracy w zespole! 

termin: 16-19.03.2023 (czwartek-niedziela)
miejsce: Hotel GEM***, ul. Mianowskiego 2B, Wrocław
organizator: Akademicki Związek Sportowy

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W AKADEMII?
W szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie trzy osoby reprezentujące władze Klubu Uczelnianego AZS – koniecznie studenci. Ze względów programowych do uczestnictwa zachęcamy zarówno prezesów klubów, jak i studentów, którzy dopiero rozpoczęli działalność organizacyjną w AZS.
Równolegle prowadzone będzie szkolenie specjalistyczne dotyczące rozliczeń dla osób pracujących w działach finansowych OŚ / KU AZS.

KOSZTY UDZIAŁU
Koszty związane z pobytem i organizacją szkolenia (zakwaterowanie, wyżywienie, program szkolenia, materiały szkoleniowe) od obiadu w dniu 16 marca (czwartek) do śniadania w dniu 19 marca (niedziela) częściowo pokrywa AZS. Każdy uczestnik szkolenia lub klub delegujący zobowiązany jest do wpłacenia 400 PLN na pokrycie częściowych kosztów pobytu i organizacji na konto AZS nr 76 1090 1098 0000 0001 4380 4393 tytułem „częściowa opłata za udział w szkoleniu/imię i nazwisko”. Wpłaty będą przyjmowane przelewem dokonywanym jedynie z instytucji (uczelnie, kluby AZS, OŚ AZS) za osoby je reprezentujące. Faktury będą wystawiane na instytucje, które dokonały płatności. Wpłaty od osób fizycznych będą zwracane, a zgłoszenie nie będzie akceptowane. Jeśli konieczne jest otrzymanie faktury za szkolenie, prosimy o kontakt przed dokonaniem przelewu na adres: ewa.ziolkowska@azs.pl.

ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia do udziału w szkoleniu przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem formularza internetowego. Termin zgłoszeń: do 6 marca 2023 (poniedziałek), do godz. 12.00.

>>> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY <<<

W PROGRAMIE AKADEMII
– informacje o działalności Akademickiego Związku Sportowego – organizacja, struktura, statut,
– organizacja imprezy sportowej – teoria i praktyka,
– współpraca ze sponsorem i mediami,
– tworzenie liderów,
– integracja na sportowo,
– część finansowo-rozliczeniowa (dla pracowników OŚ / KU AZS).

DO POBRANIA
– oficjalne pismo do Klubów Uczelnianych AZS

WIĘCEJ
Szczegółowy program i informacje o prowadzących będą dostępne i aktualizowane na stronie internetowej www.akademia.azs.pl oraz na profilu FB: facebook.com/akademiaazs.