Futsalistki z UWM z drugą wygraną w sezonie

Drużyna AZS UWM High Heels Olsztyn wygrała w hali w Kortowie 2-0 (1-0) z Pogonią  Zduńska Wola i z kompletem zwycięstw zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy północnej I ligi futsalu kobiet. Zespół prowadzony przez Ewę Kuliś bardzo dobrze rozpoczął nowy sezon.

Przypomnijmy, że „Szpilki” w pierwszej kolejce pokonały także we własnej hali aż 7-2 debiutujące w rozgrywkach Jezioranki Iława. W meczu z Pogonią o bramki nie było tak łatwo. Choć wynik już w czwartej minucie otworzyła Joanna Ścisłowska. Była to jedyna bramka, którą kibice zobaczyli w pierwszej połowie. Ale chwilę po zmianie stron na 2-0 podwyższyła Natalia Łapińska. Jak sie później okazało – ustalając wynik spotkania.

AZS UWM High Heels Olsztyn – Pogoń Stalmakkol Zduńska Wola 2-0 (1-0)
Ścisłowska 4′, Łapińska 22′

AZS UWM: Aleksandra Kojadyńska – Julia Klonowska, Anna Siwicka, Oliwia Cwalińska, Natalia Łapińska. Rezerwowe: Aneta Wasilewska – Karolina Depka, Weronika Dąbrowska, Karolina Szymańska, Joanna Ścisłowska, Alekasndra Rojek.

AZS UWM High Heels Olsztyn z kompletem zwycięstw zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy północnej I ligi. Dwa mecze wygrał także Helios Białystok, ale ma lepszy bilans bramkowy. W trzeciej kolejce kortowskie „Szpilki” zmierzą się z lokalnymi rywalkami – AS Stomil Olsztyn.