III Memoriał Zbigniewa Ludwichowskiego

3 września na stadionie lekkoatletycznym w Kortowie odbędzie się III Memoriał Zbigniewa Ludwichowskiego. Swój udział w imprezie potwierdzili m.in. Natalia Kaczmarek, Aleksandra Lisowska, Karol Zalewski, Kacper Lewalski i Konrad Bukowiecki. Na starcie pojawią się też inni reprezentanci Polski.

Dwie pierwsze edycje Memoriału Zbigniewa Ludwichowskiego były bardzo udane. Do rywalizacji na stadionie w Kortowie stanęli mistrzowie i mistrzynie olimpijskie, a także medalistki i medaliści Mistrzostw Świata, Europy i Mistrzostw Polski. Nie brakowało również sportowców zagranicznych.

W tym roku imprezę zaplanowano na pierwszą niedzielę września. Na pewno wystartują w niej reprezentanci klubu AZS UWM Olsztyn: Anastazja Kuś, Aleksandra Lisowska, Karol Zalewski, Kacper Lewalski i Konrad Bukowiecki. Coś specjalnego szykuje też najlepsza polska biegaczka na 400 metrów – Natalia Kaczmarek. Do tych sportowców dołączą jeszcze inni reprezentanci kraju. Pełną listę startową poznamy po zakończeniu trwających właśnie lekkoatletycznych MŚ w Budapeszcie.