Maksimum frajdy, bo ruszają rajdy!

Misje specjalne dla całych rodzin, półtorej godziny świetnej zabawy na świeżym powietrzu – to wszystko czekać będzie na uczestników mikołajkowej akcji „Frajdy miejskie”, która odbędzie się już 3 grudnia w Olsztynie. Wystarczy zebrać rodzinę albo drużynę i zagrać w miejską grę. Udział jest darmowy.

Niezapomniana przygoda czekać będzie na śmiałków, którzy wyruszą w specjalny rajd po terenie stadionu lekkoatletycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Aby go zaliczyć, uczestnicy będą musieli wykonywać zadania nie tylko sprawnościowe, ale i logiczne. Przygotowane gry będą okazją do wspólnej zabawy i wymagać mają pracy zespołowej.

W wydarzeniu będą brały udział drużyny liczące od dwóch do pięciu osób w różnym wieku. Warunkiem jest to, żeby jedna osoba była pełnoletnia, a jedna poniżej 18 roku życia. Liczymy na Waszą kreatywność

Miejscem naszej zabawy będzie Orlik nad Kortówką, przy stadionie lekkoatletycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Tam też będzie znajdować się biuro zawodów. Początek imprezy o godzinie 10:00, a zakończenie zaplanowane zostało na ok. 12:00.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Akademickiego Związku Sportowego oraz Organizacja Środowiskowa AZS woj. Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN FRAJDY MIEJSKIE – OLSZTYN 2022