Najlepsze pary na plaży wyłonione!

W sobotę, 25 maja, na piaszczystych boiskach CRS „Ukiel” w Olsztynie, odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Wyłoniliśmy po trzy najlepsze pary, które będą reprezentować nasze województwo podczas turnieju półfinałowego!

W turnieju żeńskim najlepsza okazała się para Małgorzata Pieśko / Kinga Gadomska z Olsztyńskiej Szkoły Wyższej. Na drugim miejscu uplasowała się para reprezentująca Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie – Weronika Zych / Monika Maciejewska. Na najniższym stopniu podium stanęły również siatkarki UWM Olsztyn – Małgorzata Kłodowska / Edyta Malijonis. Co warte podkreślenia, o kolejności na podium zdecydował lepszy stosunek małych punktów – wszystkie pary miały taką samą ilość punktów meczowych oraz stosunek setów.

W rywalizacji panów bezkonkurencyjni okazali się przedstawiciele UWM Olsztyn – Wiktor Jezierski i Dawid Deptuła, którzy wygrali wszystkie swoje spotkania. Na drugim miejscu uplasowali się Dawid Strzyżewski i Igor Skibiak z Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu. Na najiżsyzm stopniu podium stanęli reprezentanci UWM Olsztyn – Marcel Cichowski i Hubert Lasecki.

Gratulujemy najlepszym parom i życzymy powodzenia w turnieju półfinałowym AMP!