Szkoła Pełna Aktywności ponownie w Olsztynie!

Konkurencje szybkościowe i sprawnościowe. Zadania umysłowe i zagadki. Wspaniała zabawa i świetna forma integracji dla klasy. Szkoła Pełna Aktywności ponownie zawita do Olsztyna!. Uczestnicy bezpłatnej zabawy mogą liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek.

Szkoła Pełna Aktywności to inicjatywa Akademickiego Związku Sportowego, mająca na celu popularyzację aktywności wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Dzięki tej przygodzie, uczniowie mają okazję spędzić wyjątkowy dzień w nowym roku szkolnym. Kilka godzin wspólnej zabawy obfitować będzie w konkurencje szybkościowe, celnościowe i sprawnościowe. Nie zabraknie również zadań umysłowych i zagadek.

Do wspólnej zabawy zapraszamy drużyny składające się z pięcioosobowych reprezentacji klas 4-6. W Olsztynie impreza odbędzie się we wtorek, 26 września 2023, na terenie Szkoły Podstawowej nr 12 (ul. Turowskiego 3).

Start gry zaplanowano na godz. 10:00. Zwycięzcy eliminacji zgarną bilet dla całej klasy na finałowe zawody na Mazurach.

Czekamy na Wasze zgłoszenia – www.spa.azs.pl!

Organizatorami wydarzenia jest Akademicki Związek Sportowy oraz Organizacja Środowiskowa AZS woj. Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Projekt realizowany jest przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.