„Szpilki” w lidze na szóstkę!

Drużyna AZS UWM High Heels Olsztyn pokonała w hali w Kortowie 6:3 KS Włókniarz Białystok i umocniła się na prowadzeniu w tabeli Makroregionu I rozgrywek I ligi futsalu kobiet. „Szpilki” mają na koncie komplet sześciu zwycięstw!

„Szpilki” kończą rok z kompletem zwycięstw!

Drużyna AZS UWM High Heels Olsztyn wygrała na wyjeździe 4:3 Heliosem Białystok i z kompletem pięciu zwycięstw pewnie prowadzi w tabeli Makroregionu I pierwszej ligi futsalu kobiet. Kortowskie „Szpilki” kolejne spotkanie rozegrają dopiero 20 stycznia.

„Szpilki” górą w derbach Olsztyna

Drużyna AZS UWM High Heels Olsztyn wygrała w hali w Kortowie 7:3 z AS Stomil Olsztyn i umocniła się na prowadzeniu w tabeli Makroregionu I pierwszej ligi futsalu kobiet. Na koncie ma cztery zwycięstwa. Dla rywalek była to natomiast pierwsza porażka w tym sezonie.

Futsalistki z Olsztyna wciąż niepokonane w I lidze!

Drużyna AZS UWM High Heels Olsztyn wciąż niepokonana w I lidze futsalu kobiet! „Szpilki” wygrały w hali przed własną publicznością z Fortami Piątnica (9:2) i awansowała na pierwsze miejsce w tabeli Makroregionu I pierwszej ligi futsalu kobiet. 

„Szpilki” udanie zainaugurowały nowy sezon

W swoim pierwszym spotkaniu sezonu 2023/2024 w I lidze futsalu kobiet, drużyna AZS UWM High Heels Olsztyn pokonała na wyjeździe aż 10:1 Ekosport Białystok. Kortowskie „Szpilki” długo czekały na inaugurację rozgrywek. Dwa pierwsze mecze na prośbę rywalek musiały przełożyć na późniejszy termin. Olsztyńscy kibice muszą jeszcze chwilę poczekać m.in na derby Olsztyna, czyli spotkanie z […]

Nabór do futsalowej drużyny AZS UWM High Heels Olsztyn

Grasz w piłkę i studiujesz na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie? Dołącz do futsalowej drużyny AZS UWM High Heels Olsztyn. Jeśli chcesz zostać jedną z kortowskich „Szpilek” zajrzyj do hali przy ul. Prawocheńskiego 7 we wtorek 24 października o 19:30 lub w czwartek 26 października o 21:00.

Kortowskie „Szpilki” nie zagrają w Ekstralidze

Drużyna AZS UWM High Heels Olsztyn wywalczyła w poprzednim sezonie awans do Ekstraligi futsalu kobiet. Niestety nie przystąpiła do tych rozgrywek i ponownie będzie rywalizowała na parkietach pierwszoligowych. Sezon 2022/23 dla drużyny AZS UWM High Heels Olsztyn był historyczny. Zespół awansował do ćwierćfinału futsalowego Pucharu Polski, a wcześniej – po latach nieudanych prób – zapewnił sobie awans […]

Studentki UWM szóstą drużyną w Polsce!

Studentki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zajęły szóste miejsce Akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej kobiet. W Poznaniu były blisko awansu do półfinału, ale przegrały po wyrównanym spotkaniu 1-2 z UMCS-em Lublin.  Olsztyńska drużyna złożona była przede wszystkim z zawodniczek, które wywalczyły w tym roku awans do Ekstraligi futsalu. Ale do studentek z klubu AZS UWM High Heels Olsztyn […]