Medal był bardzo blilsko…

Drużyna Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zajęła szóste miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce nożnej kobiet. Zespół prowadzony przed Aleksandrę Kojadyńską był bardzo blisko awansu do strefy medalowej. W ćwierćfinale przegrał jednak po rzutach karnych z Politechniką Wrocławską.

Futsalistki z UWM krok od Ekstraligi!

Drużyna AZS UWM High Heels Olsztyn wygrała na wyjeździe 5-1 z Chemikiem Bydgoszcz i jest bardzo blisko awansu do Ekstraligi futsalu kobiet. Drugi mecz barażowy zaplanowano za tydzień w Olsztynie.

Futsalistki z UWM powalczą o Ekstraligę!

Drużyna AZS UWM High Heels Olsztyn pewnie wygrała rozgrywki I ligi futsalu kobiet w Makroregionie I. Z dziesięciu spotkań wygrała aż dziewięć, a jedno zremisowała. 6 i 13 kwietnia w dwumeczu barażowym o awans do Ekstraligi powalczy z Chemikiem Bydgoszcz. 

Studentki UWM wracają z Warszawy bez medalu

Studentki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w finałowym turnieju Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet miały walczyć o medal. Nie udało im się jednak wyjść z grupy. W Warszawie wygrały dwa spotkania. Jeden mecz zremisowały i dwa przegrały. Ostatecznie zajęły jedenaste miejsce.

Kolejna wygrana futsalistek z UWM. Teraz powalczą o medal AMP

Drużyna AZS UWM High Heels Olsztyn wygrała już ósme spotkanie w obecnym sezonie I ligi futsalu kobiet. Kortowskie „Szpilki” we własnej hali rozbiły 7-1 (4-0) Ekosport Białystok. Już wcześniej zapewniły sobie pierwsze miejsce w tabeli Makroregionu I i grę w barażach o Ekstraligę.

Futsalistki z UWM nie do zatrzymania w lidze!

Drużyna AZS UWM High Heels Olsztyn wygrała w hali w Kortowie aż 11-4 (6-2) z Heliosem Białystok i z kompletem siedmiu zwycięstw zdecydowanie prowadzi w tabeli Makroregionu I pierwszej ligi futsalu kobiet. Drugie miejsce zajmuje AS Stomil Olsztyn, która pokonała na wyjeździe 5-4 (4-2) Forty Piątnica.

Studentki UWM awansowały do finałowego turnieju AMP w futsalu

Studentki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie awansowały do finałowego turnieju Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu. Turniej kwalifikacyjny odbył się w Poznaniu. Zawodniczki z Kortowa w decydującym spotkaniu pokonały  3-2 Uniwersytet Gdański.

„Szpilki” w lidze na szóstkę!

Drużyna AZS UWM High Heels Olsztyn pokonała w hali w Kortowie 6:3 KS Włókniarz Białystok i umocniła się na prowadzeniu w tabeli Makroregionu I rozgrywek I ligi futsalu kobiet. „Szpilki” mają na koncie komplet sześciu zwycięstw!