Akademicy kończą sezon na 8 miejscu

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w ostatnim swoim meczu w tym sezonie, przegrali na wyjeździe z PSG Stalą Nysa 1:3 i w złotym secie 13:15. Tym samym ekipa ze stolicy Warmii i Mazur zakończyła sezon na 8 miejscu.

Zwycięstwo na pożegnanie z Uranią

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w dobrych humorach pożegnali się z olsztyńską publicznością. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, w pierwszym meczu o 7 miejsce, pokonali PSG Stal Nysę 3:1.

Półfinał nie dla Indykpolu AZS

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn doznali drugiej porażki w fazie play-off. Akademicy z Kortowa po raz drugi musieli uznać wyższość Jastrzębskiego Węgla, ulegając na wyjeździe 1:3. Olsztynianom pozostaje rywalizacja o 7 miejsce.

Porażka na rozpoczęcie play-off

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w pierwszym meczu fazy play-off, musieli uznać wyższość Jastrzębskiego Węgla 0:3. Statuetkę MVP otrzymał Tomasz Fornal. Rewanżowe starcie już w sobotę w Jastrzębiu-Zdroju.

Wygrana i awans do play-off!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn awansowali do fazy play-off. Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur pokonała w Hali Urania ekipę Ślepska Malow Suwałki 3:1. Statuetkę MVP otrzymał Joshua Tuaniga.

Bardzo ważne punkty akademików

Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, po raz drugi w sezonie pokonali Projekt Warszawa. Olsztynianie zdobyli tym samym bardzo ważne, dwa punkty w kontekście walki o fazę play-off. Statuetkę MVP otrzymał Alan Souza.

Derbowa porażka siatkarzy z Kortowa

Siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn nie udało się sprawić swoim kibicom prezentu na Wielkanoc. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, ulegli przed własną publicznością ekipie Trefla Gdańsk 1:3. 

Zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki…

Choć siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn prowadzili już 2:0, to całe spotkanie przegrali 2:3. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, ulegli na wyjeździe Bogdance LUK Lublin. 

Poniedziałkowa porażka w Uranii

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn utrudnili sobie awans do fazy play-off. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, ulegli przed własną publicznością KGHM Cuprum Lubin 2:3.