Piętnasta wygrana tenisistek stołowych z UWM

15 meczów i 15 zwycięstw! KS English Perfect AZS UWM Olsztyn nie ma sobie równych w rozgrywkach I ligi tenisa stołowego kobiet. W sobotę 2 marca zawodniczki trenera Michała Ogrodniczaka pokonały w hali sportowej Warmińsko-Mazurskiego Centrum Szermierki i Kultury Fizycznej 7:3 Luvena LKTS Luboń.

Efektowne zwycięstwo tenisistek stołowych z UWM!

English Perfect KS AZS UWM Olsztyn pokonał w hali sportowej Warmińsko-Mazurskiego Centrum Szermierki i Kultury Fizycznej aż 10:0 Wamet Dobry Wiązar Dąbcze. Było to już czternaste w tym sezonie I ligi tenisa stołowego kobiet  (i najbardziej efektowne) zwycięstwo drużyny prowadzonej przez Michała Ogrodniczaka. Na cztery kolejki przed końcem rundy zasadniczej jest już ona pewna gry w barażach o Ekstraklasę.

Tenisistki stołowe z UWM wciąż niepokonane w I lidze

Drużyna AZS UWM English Perfect Olsztyn wygrała kolejne dwa spotkania w I lidze. Zawodniczki trenera Michała Ogrodniczaka pokanały 8:2 Agro-Sieć LUKS Chełmno oraz 7:3 ZKS Zielona Góra. Z kompletem trzynastu zwycięstw zdecydowanie prowadzą w tabeli grupy północnej.

Olsztyńskie tenisistki stołowe awansują do Ekstraklasy?

Fantastycznie w I lidze tenisa stołowego kobiet spisuje się drużyna English Perfect KS AZS UWM Olsztyn. Beniaminek rozgrywek z kompletem sześciu zwycięstw jest liderem tabeli grupy północnej. Czy awansują one do Ekstraklasy?

AZS UWM Olsztyn zagra w I lidze tenisa stołowego!

Zawodniczki drużyny tenisa stołowego AZS UWM Olsztyn awansowały do I ligi. W barażach okazały się lepsze od reprezentantek UKS-u Dojlidy Białystok, które… po porażce u siebie 3:7 nie przyjechały do Olsztyna.  W meczach barażowych klub AZS UWM Olsztyn reprezentowały: Aneta Olendzka, Wenwen Liu, Anita Rutkowska i Wiktoria Wrzosek. Awans do I ligi to tylko krok w […]