SEKCJA TAEKWONDO

Dziecko, które do nas przyprowadzisz już po pierwszym treningu samo odpowie Ci na pytanie czy warto było spróbować. My wspieramy wychowanie i naukę poprzez sport walki, który uczy dyscypliny, szacunku i opanowania. Uczymy również umiejętności, które będą niezwykle przydatne w dorosłym życiu. Tworzymy zespół ludzi, którzy mają proste i uniwersalne zasady – są pracowici, uczciwi i szczerzy. Szukamy osób, które myślą podobnie.

Jeżeli zależy Ci na tym by Twoje dziecko trafiło do klubu, który specjalizuje się w szkoleniu dzieci oraz wychowuje je od najmłodszych lat aż do mistrzostwa sportowego – to dobrze trafiłeś. Klub oferuje profesjonalne szkolenie na każdym etapie rozwoju dziecka. Grupy są dostosowane do wieku i aktualnych umiejętności. Organizujemy szkolenia, konsultacje, egzaminy na poszczególne pasy (włącznie z egzaminami na czarne pasy), obozy i wyjazdy na zawody.

  • Nabór dla dzieci w wieku 4-9 lat: Szkoła Podstawowa numer 7, ul. Al. Przyjaciół 41. Treningi w poniedziałki i środy (17:30 – 18:15).
  • Nabór dla dzieci w wieku 5-9 lat: Szkoła Podstawowa numer 18, ul. Żytnia 71. Treningi we wtorki i czwartki (15:30 – 16:15).

Więcej informacji o zapisach znajdziesz na stronie: https://www.tkdolsztyn.pl/zapisy