Nabór do futsalowej drużyny AZS UWM High Heels Olsztyn

Grasz w piłkę i studiujesz na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie? Dołącz do futsalowej drużyny AZS UWM High Heels Olsztyn. Jeśli chcesz zostać jedną z kortowskich „Szpilek” zajrzyj do hali przy ul. Prawocheńskiego 7 we wtorek 24 października o 19:30 lub w czwartek 26 października o 21:00.

Szukamy tak naprawdę dziewczyn, które potrafią grać w piłkę. I mam na myśli piłkę trawiastą i jej halową odmianę. Natomiast przyznam szczerze, że jeśli chodzi o studentki, to szukamy osób, które chcą po prostu pobawić się, pograć w piłkę i spróbować swoich sił w naszej sekcji – mówi Aleksandra Kojadyńska, trenerka i kapitan drużyny AZS UWM High Heels Olsztyn na antenie Radia UWM FM.

Jeśli chcecie dołączyć do drużyny, zajrzyjcie we wtorek 24 października o 19:30 lub w czwartek 26 października o 21:00 do hali przy ul. Prawocheńskiego 7 w Kortowie. Jak się przygotować do treningu? – Należy zabrać strój sportowy i dobre obuwie. To jest podstawa. I najlepiej przygotować się też mentalnie, bo… lekko nie będzie, ale na pewno przyjemnie. I to także fajna forma zabawy.

Z Aleksandrą Kojadyńską rozmawiał Piotr Szauer z Radia UWM FM. Posłuchajcie!

Drużyna AZS UWM High Heels Olsztyn nowy sezon w I lidze futsalu kobiet zainauguruje 10 lub 11 listopada domowym spotkaniem derbowym z AS Stomil Olsztyn. Rozgrywki startują już w najbliższy weekend, ale dwa pierwsze mecze na prośbę rywek kortowskich „Szpilek” zostały przełożone na późniejsze terminy.