Instrukcja wyrobienia Legitymacji ISIC AZS

1. Proszę wejść na stronę www.legitymacje.azs.pl

2. Należy przejść na dół strony i wybrać interesującą nas opcję – logowanie do systemu gdy mamy już konto bądź rejestrację nowego użytkownika.

3. Jeśli nie mamy konta, wybieramy opcję „NOWE KONTO”. Jesteśmy na etapie wpisywania danych do systemu. Należy wpisywać te dane, o które prosi nas system.

4. Wybieramy rodzaj legitymacji (Legitymacja AZS/ ISIC AZS) oraz typ (elektroniczna / elektroniczna i fizyczna). W przypadku wybrania drugiej opcji, należy uiścić dodatkową opłatę za wyrobienie legitymacji i przesyłkę kurierską. Potem wybieramy interesującą nas sekcję i typ ubezpieczenia:

  • Polisa standard NNW 7000 zł – koszt składki to 40 zł
  • Polisa komfrot NNW 25.000 zł – koszt składki to 90 zł
  • Polisa sport NNW 65.000 zł – koszt składki to 1020 zł

5. Gdy sprawdzimy nasze dane jeszcze raz, przechodzimy do zatwierdzenia wniosku. Nasz wniosek sprawdzi kordynardor z ramienia klubu AZS – dopiero po jego sprawdzeniu, będzie możliwość wykonania przelewu.

6. Gdy wniosek zostanie zatwierdzony przez Kordynatora z ramienia klubu AZS, otrzymamy wiadomość e-mail. W wiadomości będzie link do płatności.

SPRAWDZANIE LEGITYMACJI / LOGOWANIE DO SYSTEMU

1. Wchodzimy na stronę www.planeta.azs.pl. Na górze strony mamy panel „Logowanie”. Logujemy się adresem e-mail podanym przy rejestracji.

2. Po lewej stronie, mamy przyciski „Pobierz legitymację” oraz „Pobierz świadectwo ubezpieczenia”. Klikając w interesujące nas pole, pobieramy odpowiedni dokumenty.