Czy Jeziorowcy przełamią się w Kortowie?

Po trzech wyjazdowych porażkach (z Lowlanders Białystok, Silesia Rebels i Warsaw Eagles) drużyna AZS UWM Olsztyn Lakers spróbuje przełamać się w spotkaniu domowym. W niedzielę 7 maja o 13:00 na stadionie w Kortowie Jeziorowcy zmierzą się Warsaw Mets. O przygotowaniach do tego meczu opowiedział nam Krzysztof Mrówka.

Liczymy na to, że w Kortowie, przed własną publicznością uda nam się przełamać. Ale nie ukrywamy też, że w PFL1 jesteśmy przedstawiani jako najsłabsza drużyna. Mamy kilkukrotnie niższy budżet niż pozostałe drużyny i dużo węższą ławkę zawodników. Ciężko jest brać udział w wyścigu w którym już na samym starcie trzeba robić karne okrążenia. Ale jeśli chcemy się rozwijać, musimy grać z silniejszymi drużynami. Nawet jeśli w tym roku mielibyśmy przegrać wszystkie spotkania – mówi Krzysztof Mrówka na antenie Radia UWM FM.

I dodaje: – Mamy papiery na dobre granie. Jesteśmy drużyną z wieloletnimi tradycjami. A jej trzon to doświadczeni zawodnicy. W niedzielę na pewno damy z siebie wszystko!

Z Krzysztofem Mrówką spotkał się Wojtek Miśkiewicz z Radia UWM FM. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Mecz AZS UWM Olsztyn Lakers – Warsaw Mets w niedzielę 7 maja o 13:00 na stadionie w Kortowie. Zachęcamy do wspierania z trybun Jeziorowców!

Foto: DuPho