Gra miejska – Przygoda z Tatą

Już w niedzielę, 19 czerwca wyjątkowe wydarzenie – gra miejska „Przygoda z Tatą”. Dzięki wspólnej zabawie, tegoroczny Dzień Ojca będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi. Zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności, niespodzianki – to wszystko podczas kilku godzin wspólnej zabawy. Czekamy na Wasze zgłoszenia – spotkajmy się w Kortowie!

Do wspólnej zabawy zapraszamy drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Udział w naszym pikniku jest bezpłatny – możecie liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek.

Start naszej gry zaplanowano na niedzielę, 19 czerwca, godz. 10:00 – spotkajmy się w Kortowie! Czekamy na Wasze zgłoszenia do soboty, 18 czerwca, do godziny 18:00 – wejdź już teraz na www.przygodaztata.azs.pl .

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Akademickiego Związku Sportowego, realizująca zadanie zlecone przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz Organizacja Środowiskowa AZS woj. Warmińsko-Mazurskiego.